Říjen 2009

143. díl - Napořád

30. října 2009 v 9:36 Díly

Svatba - herečka Kristýna Janáčková, představitelka Kristýny Tiché

Nováková vyhrožuje Zdeně, že se jí pomstí za dávnou smrt manžela. Využije toho, že Kristýna špatně ošetří její dceru.

Petr se Kristýny zastane a při konfliktu s ním Nováková upadne. Ta ho obviní, že ji napadl, a chystá žaloby na personál nemocnice. Primář Frynta proto doktoru Hanákovi nařídí vzít si nucenou dovolenou. Ten se tedy rozhodne odjet na misi. Martina souhlasí s tím, že studium v Bratislavě na vrchní sestru podstoupí. Její místo dočasně přebírá Eliška a Oskar trpí steskem. David přichází na kontrolu. Se zraněnou nohou má potíž se dostávat do nemocnice, bydlí daleko. Oskar a Adam vymyslí, že ho ubytují v šéru. Veverka a David z toho vůbec nejsou nadšení, ale slibují si, že to zvládnou. Běla čeká na výsledky vyšetření, které by mělo odhalit, jakou nemocí trpí. Má kašel, a Eduard se proto upíná k tomu, že se jedná o obyčejný zápal plic, což potvrdí i rentgen. Jenže výsledky vyšetření potvrdí smrtící diagnózu. Běla neztrácí duchapřítomnost a už vymýšlí plán, co s tím. Kristýna se kaje, že Petrovi způsobila potíže. Bojí se, že jí odjede a nevrátí se. Je totiž těhotná.

142. díl - Tohle bude dlouhej den

30. října 2009 v 9:32 Díly

Eduard a Jindřich Valšíkovi

Eduard a ostatní lékaři zoufale pátrají po příčině vážného stavu, který Bělu ohrožuje na životě.

Doktor Hanák vyslovuje podezření, že se jedná o nebezpečnou leishmaniózu. Je to smrtelná choroba. Do nemocnice je v bezvědomí přivezena Karolína Vorlíčková, mladá žena po bouračce, manželka Viktora Vorlíčka, toho času pacienta po plastice penisu. Navíc sestra Pantoflíčková nalezne v čekárně pediatrie odloženého jejich synka Bobánka. Později se na scénu dostaví i babička Nováková. Vysvitá komplikovaný obraz zbytečných rodinných konfliktů, který připomene Magdě, že její workoholismus a napětí s Čestmírem jsou zbytečné. Babička Nováková v nemocnici objeví Zdenu Tichou, která v minulosti údajně zapříčinila smrt jejího manžela. Vyhrožuje pomstou. Tvrdíková musí jako vrchní sestra absolvovat dálkově vyšší odbornou školu, v úvahu v dané situaci přichází jedině Bratislava. Oskar je proti - je do své ženy stále zamilovaný a nechce ji vídat jen o víkendech. Pavla slibuje Markovi, že neodejde na stálo do Německa, ale Tomášova nabídka je mimořádně lákavá. Křehký mír s Markem se opět hroutí.

Kamenice v rukou ozbrojeného zločince

28. října 2009 v 11:25 Zajímavosti ze zákulisí
Ordinace v růžové zahradě 2 - Ozbrojený zločinec v Kamenici


Jak tohle vše skončí? Ubrání se Běla a Zuzana přepadení v Růžovce? Přijde je snad někdo zachránit? Tak takhle napínavé to dnes večer bylo na televizních obrazovkách, když Růžovku ovládl ozbrojený muž a neznal slitování.

Výsledkem byl ale naštěstí rychlý vpád Eduarda Valšíka do ordinace a znemožnění pachateli i nadále střílet. A že toho nenapáchal za tu dobu zrovna málo. Běla Valšíková a Zuzana Pantoflíčková odpočítávaly každou minutu do zdárného konce.

Ozbrojený zločinec v Kamenici

My vám v našem rozhovoru mimo jiné dáváme nahlédnout do zákulisí příprav ozbrojeného přepadení pediatrie. Dozvíte se ale třeba i to, jak těžké bylo pro herce překonat obavy ze skutečné pistole. A hrát, jako by se téměř nic nestalo, i když kolem padaly obrazy...

Ozbrojený zločinec v Kamenici

Rozhovor s herečkami Zlatou Adamovskou (Běla Valšíková) a Veronikou Gajerovou (Zuzana Pantoflíčková) již přináším ZDE:

Co se dneska točilo?
Zlata Adamovská: Dneska byl opravdu náročný den, jsem teď celá od krve.Točilo se přepadení růžovky.Vloupal se sem takový vetřelec a my ho musíme neškodnit, v rámci samozřejmě našich možností.

Jak myslíte, že by jste se v dané situaci zachovala?Přemyšela jste, jak by jste reagovala, kdyby se to stalo?
Zlata Adamovská: Ono se říká, že člověk v takových situacích má zachovat chladnou hlavu, ale když proti Vám je namířená pistole, tak si myslím že to dokáže jenom velký borec, ketrý s tím má více zkušeností. Mě se to stalo poprvě a naštěstí v atelieru.
Veronika Gajerová: To se nedá dopředu odhadnout.

Jste ten tip člověka co zachová chladnou hlavu nebo se stresujete a jste nervozní?
Veronika Gajerová: Já jsem ten tip, co se stresuje při naprostých prkotinách a když přijde něco vážného tak většinou zachovávám chladnou hlavu.
Zlata Adamovská: Tak já se snažim samozřejmě si tu chladnou hlavu zachovat, protože potřebujete více ten moznek, než ty emoce.Ty emoce přijdou samo sebou o ty se nemusíte starat, ale chladná hlava podle mě znamená začít přemýšlet.

Dneska Vás ten zločinec ohrožoval pistolí. Jaký máte vztah k zbraním?
Veronika Gajerová: Nemám je ráda, vůbec.
Zlata Adamovská: Já je mám ráda. Já jsem jeden čas měla i zbrojní pas.

Byla jste někdy v seriálu nebo ve filmu ohrožena na životě?
Zlata Adamovská: Já si to už nepamatuju, ale samozřejmě tito situace byly. A určitě bych se nehnala do scének, kde by mi šlo o život.
Vernika Gajerová: Zažila jsem takové tři věci, kdy mi šlo o život. Jednou to jsem se málem utopila. Pak se se mnou splašil kůň. A potom mám ještě jeden zážitek kdy mě málem přejel tank.

Je něco co Vás dokáže vyděsit k smrti?
Zlata Adamovská: Třeba představa, že by se mnou spadlo letadlo.
Vernika Gajerová: Vždycky to co se týká dětí.

Běla Valšíková bojuje o život!

28. října 2009 v 10:07 MUDr. Běla Valšíková
Nevysvětlitelné nevolnosti, točení hlavy a další příznaky v úterý večer vyvrcholily zkolabováním Běly Valšíkové. Její nemoc se nebezpečně projevila právě ve chvíli, kdy hlídala malou Alžbětku.

Můžete tak zkusit vyřešit hádanku Běliny nemoci.Náhlé nevolnosti, zatmívání před očima či točení hlavy se u Běly objevily už před svatbou Terezy a Radka. Právě oni ji našli při zatím nejkritičtějším projevu nemoci.

Herečky Zlata Adamovská a Veronika Gajerová

Napadá vás, co by zmíněné příznaky mohly znamenat? Víte, jakou nemocí by Běla Valšíková mohla trpět?

Zlata Adamovská v roli doktorky Běly Valšíkové

Pokud víte nebo tušíte, jakou chorobou trpí Běla Valšíková, napiště mi to do komentářů.

141. díl - Bojuj!

27. října 2009 v 17:59 Díly

Zlata Adamovská jako MUDr. Běla Páleníková

V Kamenici je drama. Po městě bloudí ozbrojený zločinec s postřelenou nohou. Nemocnici hlídá policie, ale kriminálník přepadne pediatrickou ordinaci v Růžovce.

Zuzana a Běla se chovají statečně, vypadá to však s nimi už nahnutě, když jim přijde na pomoc Eduard. Nakonec ho společně pacifikují, jenže Bělu stres poznamená nápadnou nevolností. Mezi Pavlou a Markem pomalu zavládá mír. Dokonce i přes to, že se objeví Tomáš. Ten přemlouvá Pavlu, aby v Německu pracovala. Marek objeví materiály a Pavlinu přihlášku o místo. Vzedme se v něm pocit zrady - máma ho chce odvléct z Kamenice! Pusenský slibuje, že s Pavlou promluví, ovšem Pavla sama ještě neví, zda na nabídku kývne. Sylva přijíždí překvapivě za Zdenou. Svěřuje se, že za rodinou se stydí jít - obstavili jim totiž účty. Zdena vše opatrně sdělí Daliborovi, ale ten ji neposlechne, že je třeba jednat s citem, a rychle u věřitele dluh zaplatí. Matyáš zuří, ranilo to jeho hrdost a vyčítá to Sylvě. Nakonec to Dalibor vyřeší tak, aby Matyáš mohl jeho peníze přijmout. Magda se ponořila do práce. Čestmírovi to vadí, hádají se. K usmíření nedojde ani poté, co Magda udělá chybu u jednoho pacienta a potřebuje podporu. Tereza si jede pro manžela do Prahy - poté, co se stalo v Růžovce, nechce promarnit ani minutu. Unavená Běla hlídá Bětulku, jenomže ji neuhlídá...

Petr Štěpánek on-line: Nikdy mě nenapadlo být hercem, snil jsem o popeláři!

27. října 2009 v 17:54 Doc. MUDr. Eduard Valšík
Měli jste jedinečnou možnost chatovat s hercem Petrem Štěpánkem, který si během natáčení Ordinace udělal pauzu a odpovídal na vaše otázky. I když jsme museli jeho čas chatování zkrátit kvůli natáčení, stálo to za to!

Na co jste se dnes ptali nejčastěji? Co vás tentokrát na představiteli docenta Valšíka zajímalo nejvíce? Například to, jak to dopadne s Bělou Valšíkovou, kde herec momentálně hraje a jak je na tom s dabováním. Nebo třeba Tomáška zajímalo také to, kolik je herci let.


Herec Petr Štěpánek na chatu

Tajnosti Ivany Jirešové: Trvá mi dlouho, než muže pochopím...

26. října 2009 v 18:43 Lucie Hrušková
Ordinace v růžové zahradě 2 - Tajnosti Ivany Jirešové

Velmi otevřená zpověď herečky Ivany Jirešové, která si v životě zažila nejednu bolest. "Jsem z rodu, kde se rodí samý ženský, tak pro mě byli vždy muži něco zvláštního. Úplně jiný svět než ten můj," přiznala představitelka Lucie Hruškové.

Herečka Ivana Jirešová - barmanka Lucie Hrušková


Herečka ve zpovědi mluví otevřeně nejen o své minulosti, budoucnosti, mužích nebo žárlivosti, ale i o svojí dcerce: "Sofie je pro mě na tomto světě bytost číslo jedna." Zajímá vás také, co se Ivaně Jirešové líbí na jejím partnerovi? Jak prožívala porod nebo co pro ni teď znamená bulvár? Odpovědi najdete v našem rozhovoru "Tajnosti".

Muži?
Muži jsou uplně jiní, než mi ženský.Myslím, že trvá dlouho, teda alespoň mě než je pochopím a myslím že to mají lehčí holky, které mají sourozence nebo vyrůstají s klukama.Já jsem z rodu, kde se rodí samé ženy a pro mě byli ti kluci uplně něco zvláštního, jinýho.

Co obdivuji na svém partnetrovi?
Trpělivost a pokoru.

Čím mě partner štve?
Tím že není dostatečně bojovný.

Žárlivost?
Naštěstí už jde mimo mě.

Nechávám se ráda hýčkat?
Je mi to příjemné, ale nepovažuji to za něco důležitého.

Dcera Sofie?
Ona je pro mě bytost na tady na tomhle světě číslo 1.

Porod?
Byl to pro mě hrozný stres.

Mateřská dovolená?
Nebyla.

Bulvár?
To je takové nechutné, ošklivé.

Bojíte se něčeho?
Myslím že ne.

Jste na něčem závislá?
Na své dceři.

Čemu neodoláte?
Cestování a rostlinám.

Nesplnění sen?
Mám jich spoutu. (smích) Chtěla bych poznat Indonesii.

Chatujte už v úterý od 12:00 s Petrem Štěpánkem!

26. října 2009 v 13:03 Doc. MUDr. Eduard Valšík

Herec Petr Štěpánek jako doc. Eduard Valšík

Už zítra od 12. hodiny máte jedinečnou možnost chatovat s hercem Petrem Štěpánkem, který si během natáčení Ordinace udělá pauzu a bude na vaše otázky odpovídat celou hodinu. Své dotazy můžete pokládat už nyní.

Ptejte se na to, co vás tentokrát na představiteli docenta Valšíka zajímá nejvíce. Víte, ve kterých divadlech se s hercem Petrem Štěpánkem můžete setkat naživo? Jak tráví své volno nebo jak se bude jeho figura v seriálu dále vyvíjet a jaké zvraty ji čekají?


Čeká nás drama v rodině Tichých!

24. října 2009 v 13:08 Zajímavosti ze zákulisí

Exkluzivní pikantnosti přímo z úst herců mohli minulý pátek slyšet novináři v seriálovém domě Tichých přezdívaném u Tří krásek. Jan Šťastný naznačil, že by mohl přijít o pozici primáře. Dana Morávková komentovala peripetie vztahu Zdeny a Frynty.

"Možné riziko, že bych o primariát mohl přijít, určitě hrozí," přiznal s mlžením Šťastný. Herečka Dana Morávková nebyla o moc otevřenější. "Budu trošku nešťastná z primáře, ale proč, to uvidíte vy sami," dodala s úsměvem.

Vybraní novináři měli možnost setkat se s herci a producentkou seriálu v domě Tichých.

Ve vile Tichých byli všichni, kdo se třemi dámami mají co do činění. V obývacím pokoji novináře spolu s producentkou seriálu Šárkou Baborovskou přivítaly představitelky rodiny Tichých - tedy herečky Dana Morávková, Vlasta Žehrová a Kristýna Janáčková. Nechyběli ale ani pánové - Jan Šťastný coby Zdenin přítel primář Frynta nebo herec Radim Fiala jako MUDr. Petr Hanák, momentální přítel nejmladší členky rodiny, Kristýny.
Novináři mohli nejen pořádně vyzpovídat přítomné herce, ale i nahlédnout do ještě utajených koutů domu.

Ptali jsme se herců, jak to vidí se svojí postavou a exkluzivní rozhovor už již ZDE :

Jak Vy osobně vidíte vývoj vaší postavy do budoucna?
Kristýna Janáčková: Doufám, že se bude vyvíjet dobře.
Vlasta Žehrová: Sama za sebe bych si přála, kdyby se Marta Tichá bláznivě zamilovala.
Jan Šťastný: Vypadá to, že svoji zodpovědnost za primariát, trošku přestanu unášet, až snad že bych mohl o něj i přijít.
Radim Fiala: Já si myslím, že Petr Hanák se bude chovat úplně jinak ,než se choval předtím.
Dana Morávková: Budu trochu nešťastná s Daliborem Fryntou a proč, to uvidíte vy sami.

Naznačíte třeba divákům, něco co už jste třeba točili?
Vlasta Žehrová: Zatím se to všechno schiluje ke svatbě Kristýny Tiché a Petra Hanáka.
Kristýna Janáčková: Mě čeká těhotenství.

Čím Vás zatím Vaše postava nejvíce překvapila?
Jan Šťastný: On mě mile překvapil, tím že je to člověk z masa a kostí, není stroj a že má právo na chyby.
Radim Fiala: Normálně bych nepředpokládal, že se bude takhle chovat, ale chová se správně.

Co byste vytkli svě postavě?
Dana Morávková: Co bych jí vytkla?Já jí mám ráda.Já bych hlavně nemohla hrát postavu,kterou nemám ráda.Takže nic bych jí nevytkla a přála bych jí hodně štěstí.
Kristýna Janáčková: Jak je hrozně hysterická a dává Hanákovi pěkně zabrat.
Radim Fiala: Chová se poměrně dobře.

Vrchní sestra Martina vymizí z Ordinace, víme proč!

22. října 2009 v 21:17 Martina Tvrdíková
Možná jste si všimli, že se v poslední době z Ordinace pomalu vytrácí herečka Kristýna Nováková - Fuitová, představitelka vrchní sestry Martiny Tvrdíkové. Před nedávnem herečka také změnila jméno, provdala se a teď je k tomu všemu v radostném očekávání svého prvního miminka.

Zda to bude kluk, či holčička, nám neprozradila. Potvrdila nám ale, že seriál na nějakou dobu opouští, a podělila se i o radost z rychle rostoucího bříška. "Od začátku jsme si s manželem mysleli to, co to bude, a teď se nám to jen potvrdilo," mlžila vtipně herečka.

Herečky Kristýna Nováková - Fuitová a Zlata Adamovská, která jí šla v seriálu za svědka

My jsme s ní mluvili už v době, kdy se soustředila převážně na věci týkající se nově příchozího člena rodiny a práce už tolik neměla. "Teď se cítím dobře. Předtím jsem byla trochu nervózní. Měla jsem ty obavy a strachy jako každá těhotná. Teď už si to opravdu užívám," prozradila na závěr Kristýna Nováková - Fuitová.

Víte, jestli už má herečka připravené také jméno pro svého potomka nebo jak si teď užívá volno? Více se už ale dozvíte v malém rozhovoru s Kristýnou Novákovou - Fuitovou.

Momentálně čekáte miminko, jak se cítíte?
Už dobře, já jsem byla hodně nervozní z toho a měla jsem takový obavy a strachy, asi ale jako každá těhotná.Ale teď už je to všechno víc v klidu a už si to užívám.Už nemám ani tolik práce, takže už je to fajn.

Připravujete se už teď na nový přírůstek do rodiny?
Připravuju... nakupuju samozřejmě oblečky a postílku, kromě toho se připravuju i na to že to bude velká změna.

Máte už třeba vybrané jméno?
Máme, ale neřeknu. (smích)

Dá se říct jak se maskuje takové bříško při natáčení?
Špatně! (smích) Teď už to vlastně nejde, protože bříško už je hodně vidět, ale tak pan režisér jsi s tím poradí po detailech.Ale už to jde špatně.


Je něco co Vás během toho těhotensví třeba zaskočilo??
Mě zaskočí každý den něco.Nejvíc překvapení bylo asi to když začalo malý kopat, tak to je asi největší překvapení.

Dá se říct na co se teď nejvíce těšíte?
Na všecko, až už bude venku, až tu bude s náma.Až se s ním pomazlim.

Prozradíte alespoň, když nechcete řct jestli je to holka nebo kluk, jestli Vás to překvapilo nebo jste si třeba, myslela že je to pohlaví, který to je?
Myslela, od začátku jsme si to mysleli.

140. díl - Na lásku!

21. října 2009 v 15:48 Díly
Bavel Batěk a Monika Zoubková se během natáčení dobře bavili

Lukáš se budí vedle Kristýny. Oba jsou ze společné noci nešťastní. Lukáš chce na vše zapomenout, je to však on, kdo se první přizná.

Gábina se zlobí, ale dokáže mu odpustit. Také Kristýna se vrací k Petrovi. Nedokáže se srovnat s pocitem viny, i když se nepřizná. K překvapení obou další rozhovor končí rozchodem. Sylva přiváží Dominika. Dalibor si všimne, jak je zanedbaná a unavená a zlobí se na Matyáše, že se o ni nedovede postarat. Sylva takovou kritiku nesnese a utíká. Vše urovná Zdena: přiveze zpět Dominika a pomůže Sylvě získat čas a klid. Dalibor se však zlobí, že Zdena bez svolení zasahuje do jeho rodinných problémů. Veverka a David si přiznají, že jejich chování už není nevinné. Adam Veverce slibuje brzký návrat, manželství a děti a David je svědkem jejich lásky. David absolvuje operaci a Adam odjíždí do Maďarska. Veverka je rozhodnuta na něj čekat. Pavla se vrací a najde doma Marka a jeho partu. Nepomůže ani Leopoldova pracovní převýchova. Když Marek vyhecuje svého nového kamaráda Kojšu a ten se zraní, pohár Pavliny trpělivosti přeteče.

Monika Zoubková on-line: Můj sen herectví si prožiji až do konce!

21. října 2009 v 15:39 MUDr. Tereza Benešová
Jako Terezu Valšíkovou, novopečenou maminku malé Alžbětky, ji znáte z televizních obrazovek. Před nedávnem se také její postava provdala za hejtmana Radomíra Beneše a vše se zdálo být v nejlepším pořádku. Víte ale, jaká je herečka Monika Zoubková ve skutečnosti a jak ona sama vidí vývoj své postavy?

A co vás tentokrát na lékařce Tereze zajímalo nejvíce? Gábinu třeba to, kam Monika nejraději chodí do divadla, Tomáše Jiránka zase třeba to, jak dlouho už je herečka vdaná nebo odkud pochází. Odpovědi jste se dozvěděli přímo od herečky Moniky Zoubkové, která dnes usedla v ateliérech Ordinace k počítači a snažila se horlivě odpovídat!


139. díl - Srdce

19. října 2009 v 15:25 Díly

herečka Vendulka Křížová coby Olga Pusenská

Lukáš přiváží Kateřinu Malou. Zdánlivě banální poranění se ukáže být následkem vrozené vady, která je smrtelná.

Malá umírá, ale její srdce je vhodné pro Olgu k transplantaci. Otec mrtvé dívky ale odmítne dát souhlas s odpojením od přístrojů. Teprve manželka ho přemluví a Olga může odjet na transplantaci do Prahy. Pusenský a Zdena jedou s ní. Tereza čeká, až si pro ni do porodnice přijede Beneš. Opečovává ji celá rodina, jen její politik dává přednost kariéře. Když konečně přijede, je to jen na hodinu. Tereza tedy zůstává s miminkem u Běly a Eduarda. David se chystá na operaci a sbližuje se s Veverkou. Šohájek ho varuje - ať si rozmyslí, zda chce být knězem. I Veverka si začíná uvědomovat své city. Do citlivé situace vpadne Adam. Nejen že přijel z Maďarska za Veverkou, ale ještě se chce podívat na operaci Davida. Kristýna trucuje u mámy a čeká, až se jí Petr omluví. Ten to má v plánu, ale její paličatost ho popudí. Pohádají se ještě víc. Kristýna vzdor a vztek zapíjí v baru. Nachází ji Lukáš, který alkoholem řeší otřes ze smrti Kateřiny Malé. Aby Kristýnu uchránil před nerozvážností, bere ji do šéru. Jenže tam ho Kristýna svede.

Monika Zoubková už v úterý od 13. hodiny on-line!

19. října 2009 v 14:43 MUDr. Tereza Benešová


Chat s herečkou Monikou Zoubkovou

Jako představitelku novopečené maminky malé Alžbětky, Terezu Valšíkovou ji znáte z televizních obrazovek. Před nedávnem se také její postava provdala za hejtmana Radomíra Beneše a vše se zdálo být v nejlepším pořádku. Víte ale jaká je herečka Monika Zoubková ve skutečnosti a jak ona sama vidí vývoj své postavy? Ptejte se už nyní!

A co vás tentokrát na představitelce MUDr. Tereze Benešové nejvíce zajímá? Odpovědi se dozvíte přímo od herečky Moniky Zoubkové, která usedne už zítra v redakci Nova.cz od 13. hodiny k našemu počítači!

Porod - herečka Monika Zoubková byla i při tak náročném obrazu stále veselá


Monika Zoubková: Rodila jsem 22 hodin!

16. října 2009 v 22:40 Zajímavosti ze zákulisí
Okamžik zrození je jedním z těch nejhezčích na světě. Pocit, že se zrodil nový život a něco nového začíná, je nepopsatelný. I v našem seriálu jsme se jednoho takového okamžiku dočkali. Tereza Valšíková porodila dlouho očekávanou dceru Alžbětku.

"Těhotenství bylo nejhezčí období mého života. Nebylo mi špatně, byla jsem šťastná a měla jsem kolem sebe muže, o které jsem se mohla opřít," vzpomínala během natáčení porodu na vlastní zkušenost s mateřství herečka Monika Zoubková.

Porod - Tereza Valšíková (Monika Zoubková) po narození Alžbětky

Celý rozhovor s Monikou Zoubkovou a Martinem Zahálkou již zde!

Tak dneska se natáčel docela těžký okamžik, jako pro Vás herečku-porod. Jak si vzpomínáte na tento okamžik?Dokázala jste se dneska vžít do toho okamžiku?
Monika: Jsem to uplně zapoměla jaké to bylo, ale je fakt že dnešní natáčení je zlatý ,protože já jsem rodila 22 hodin v reálu.

Jak jste Vy osobně jako prožívala těhotenství?
Monika: Bylo to nádherné.Strašně mi bylo dobře, jenom jsem byla chvilkama unavená, ale bylo to nádherný.Mysím že nejhezčí období mého života, protože mi nebylo špatně, byla jsem hrozně šťrastná a měla jsem muže, o kterého jsem se mohla opřít, takže myslím že to bylo úplně úžasný.

Jste ten tip ženy co studovala jako během těhotenství?
Monika: Ze začátku jsem četla ,ale pak jsem se vyděsila co všechno se může stát, tak jsem toho nechala a pak už jsem nechala volnou ruku a ono si to tělo a ta mysl řekne co má udělat.Jste třeba ten tip může, většinou si muži přejí syna, že jste si přál jenom syna?
Martin: Ne, já jsem se nějak neupínal na pohlavý ,jestli to bude kluk nebo holka, já si myslím že je to jedno, obojí je krásné

Monika: Moje sestra má tři kluky,takže já jsem neměla jinou představu neý že budu mít kluka, ale ne že bych si to přála jenom jsem měla pocit že taky budu mít kluka a když se narodila Ema trak jsem byla hrozně šťastná.


A dovede si představit že by jste šel do toho koloběhu znova, jako že by se Vám těď narodilo miminko?
Martin: No, už si to nemumím představit.Já už mám vnoučka,takže já už mám nárok mít pauzu (smích).

Že si třeba myslíte podle Vás že je nejlepší čas na to mít miminko?
Monika: Já myslím že na to jako asi není recept, já myslím že čas je když máte dobrého pratnera a víte že Vám to klape.Jaký jste měl pocity držet to malé miminko??
Martin: Pocit je to krásný. Miminka jsou krásný,voňavý.

A nezlákalo Vás to dnešní miminko třeba pořídit třeba ještě jedno vlastní?
Monika: My to určitě plánujeme,chtěla bych druhé nebo i třetí dítě.

Svatba Lucie Hruškové a Radima Nováka

16. října 2009 v 16:21 Zajímavosti ze zákulisí
Smích, radost, slzy štěstí a emoce v plném proudu. Tohle vše obsahuje nejen svatba v Ordinaci. Radim Novák si neobvyklým způsobem vzal za ženu Lucii Hruškovou. V jednu chvíli se však sváteční nálada změnila v bojovou a začaly se teprve dít věci!


Exkluzivně fotografie ze zákulisí a rozhovor s Ivanou Jirešovou a Petrem Vágnerem!

Jak jste si užili dnešní svatební den?
Petr: Užil....já už jsem se ženil po druhý, to znamená že už jsem věděl do čeho jdu a bylo to uplně jednoduchý.
Ivana: No úžasný, hrozně jsem se bavila a strašně mi to udělalo radost.Jak se Vám líbí Váš seriálový manžel/ka?Splňuje Vaše požadavky?
Petr: Dobře a ve všem.
Ivana: Asi jo.On je hrozně hodný.

Jaký je rozdíl mezi touto svatbou a tou doopravdickou?
Petr: Tady se to dá ještě vrátit, když si to rozmyslíš.
Ivana: Tohle je pro mě práce.Ta doopravdická svatba to je něco jinýho.


Dneska to byla kuriozní svatba s požárem. Nic takového Vás ve skutečnosti nepotkalo?
Petr: Nepotkalo,naštěstí ne.Nám akorát pršelo a říká se, že když prší, tak prší štěstí.
Ivana: Ne nezažila.


Co Vy a svatební zvyky?
Ivana: Ne.Já jsem měla uplně komorní svatbičku, jenom čtyři lidi tam byly.
Petr: Já si docela na tyhlety zvyky potrpím a myslím si , že to k té svatbě patří takové ty tradiční, jako je rozbíjení talíře,unášení nevěsty.
138. díl - Bože, ty jsi krásná!

14. října 2009 v 14:34 Díly

Herci si chvíle čekání krátili vyprávěním...

Svatbu Lucie a Radima provází řada katastrof - roztržené šaty, spálená výzdoba...

Korunu tomu nasadí Lukáš: v sanitce unese nevěstu, ale je odvolán k porodu Terezy, takže mu asistuje i novomanželka Lucie. Narodí se holčička Alžběta, ale její otec Radek Beneš je na stranickém sjezdu a dává přednost oslavě svého zvolení za místopředsedu strany. Za Terezou nepřijede. Kristýna touží jít na svatbu s Petrem, ten ale vezme noční za Pavlu, protože ta chce odjet za Tomášem do Drážďan. Kristýna se urazí. Druhý den zaskočí Petra přáním mít s ním dítě. Pohádají se a ona trucovitě odchází. Marek se kvůli Pavlinu výletu opije s partou, která ho dřív šikanovala. Svou depku pak řeší s Vladimírem - ten pro něj má pochopení a slíbí, že Pavle nic neřekne. Je ale pravda, že se synovi nemůže věnovat naplno, protože z Prahy přivezl bývalou ženu Olgu, která čeká na transplantaci srdce. Jindřichův účetní chce podat žalobu na Lukáše, který ho udeřil při záchranné akci. Jindřich ho nejdřív podporuje, ale když Lukáš odrodí Terezu, svého starého účetního si podá.

Rozhovor s Kristýnou Novákovou - Fuitovou

12. října 2009 v 16:34 Martina Tvrdíková
Dnes mám pro Vás další malý rozhovor tentokrát s Kristýnou Novákovou - Fuitovou.

Herečka Kristýna Nováková - Fuitová jako sestra Martina Tvrdíková

Co si představíte pod slovem?:

Životný role?
Maminka.

Životný sen?
Zdraví.

Svatba?
Louka.

Láska na první pohled?
V patnácti.

První pusa?
V deseti.

Mateřství?
Miminko.

Rodina?
Miminko.(smích)

Dovolená?
Dánsko.

Co mě děsí?
Tma.

Co mě těší?
Světlo.

Na koho se mohu spolehnout?
Na manžela.

Co se mě dotkne?
Lež.

Na co jsem pyšná?
Na bříško! (smích)


Ordinace v růžové zahradě 2 - Tajnosti Kristýny Novákové - Fuitové

137. díl - Růže pro Pavlu

9. října 2009 v 13:23

Herci MArtin Písařík (MUDr. Oskar Všetečka) a Bára Munzarová (MUDr. Pavla Barnová)

Pavle se stýská, cítí, že dálka lásku oslabuje. Marek prosí Petra, aby ji rozptýlil. Ten se tedy snaží a sám si přitom uvědomí, že nechce odjet na misi a Kristýnu tu nechat.

Když to chce Kristýně vysvětlit, ta je přesvědčena, že zůstává kvůli Barnové. Primář Frynta musí kvůli nedostatku lůžek propustit svou bývalou ženu Boženku. Bojí se ale, že se vrátí k sektě. Se Zdenou se hádá o kompetence a jejich spor láska versus práce graduje, když se Zdena rozhodne na Fryntově oddělení hospitalizovat Olgu. Dalibor je přesvědčen, že mu Zdena nevychází vstříc, jenže se mýlí. Lukáš slíbí Lucii na Radimově rozlučce se svobodou, že dá na Radima pozor a zajistí, aby k oltáři došel bez šrámů. Když je Radim ohrožen ve rvačce dělníků na stavbě Jindřicha Valšíka, vezme to Lukáš za něj. Brání se před nepříčetným pacientem, který dostal ránu do hlavy, a rozbije mu nos. Za to, že napadl pacienta, mu hrozí postih. Vendulka se strachuje o Jindřicha, který byl u rvačky dělníků také. Ten jejích obav zneužije a ona se rozzlobí. Jindřich ji však utěší romantickým dárkem.

Steinmasslová: Šamberová z každé situace vyďobne aspoň rozinku

8. října 2009 v 16:32 Lenka Šamberová
Ordinace v růžové zahradě 2 - rozhovor s Milenou Steinmasslovou

Před časem se objevila v Ordinaci po boku Eduarda Valšíka coby jeho bývalá partnerka. Od té doby se sice Lenka Šamberová vyskytuje v seriálu jen sporadicky, ale čas od času znovu zpeprní díl svou zachtivostí a neodbytností.

A jak popisuje Šamberovou její představitelka herečka Milena Steinmasslová? "Je to taková paní, co si ten život prostě užívá. Po všem, co se jí líbí, potom zkusí sáhnout. A když náhodou dostane přes prsty, tak to moc neprožívá a hrábne někam jinam," charakterizuje herečka ve zkratce svou postavu.
Herečka Milena Steinmasslová

Celý rozhovor s Milenou Steinmasslovou o Lence Šamberové již ZDE na tomto blogu!!

Můžete nám představit svojí postavu?
Paní doktorka Šamberová žije v Lyonu, má jednoho syna, který studuje v Praze medicínu, byla to jedna z lásek pana doktora Valšíka a je to taková paní, která si život užívá a co se jí líbí tak potom skusí hrábnout a když náhodou dostane přes prsty, tak to moc neprožívá a hrábne si nikam jinam.

A jak už jste teď naznačila, vaše postava je neodbytná dáma.Je vám třeba taková vlastnost blízká nebo jste pravý opak?
Ne já jsem uplně jiná.

Co Vás nejvíc baví na této postavě?
Líbí se mi na ni, že je neurazitelná, že v podstatě z každé situace vyďobne tu rozinku, jako je li tam nedopečené těsto, to není její problém, nějaká rozinka se tam najde a tu si ona vyďobne.

Paní Šamberová žije ve Francii.Co vy a Francouština?
Francouzština je mi bohlužel, kromě nějakých základných slov, uplně cizí.

Nezlákala Vás třeba Francie?
Byla jsem v Paříži.Francie je nádherná země.

Jaký máte Vy na tuto postavu názor?Brala by jste ji jako svoji kamarádku?
Ano, vzala bych ji jako kamarádku, protože vím, že by mě nepodrazila, asi bych si dala pozor na svého chlapa, trošku bych jí přes ty prsty klepla,ale v důležitých věcech bych ji věřila.