Listopad 2009

Exkluzivně: Kdo z herců Ordinace propadl SuperStar?

30. listopadu 2009 v 15:53 Bonusy

Ordinace v růžové zahradě 2 - Kdo vše sleduje SuperStar?

Máme pro vás exkluzivní rozhovor s herci Ordinace o tom, na co nejste tak úplně zvyklí. Tentokrát jsme se totiž při našem rozhovoru věnovali Česko Sloveské SuperStar. A jak to dopadlo? Jak moc herci tuto soutěž prožívají, komu fandí a která písnička na ně udělal ten největší dojem? Více v našem rozhovoru.

"Já sama se zpěvu docela intenzivně věnuju, proto také SuperStar tolik sleduju. Chci totiž vidět ty nový talenty," vypráví s nadšením Míša Doubravová. A co k tomu dodala herečka Dana Morávková: "Martin Chodúr je geniální zpěvák, na to jak je mladej," přiznala seriálová Zdena Tichá.

Milan Bahul už v úterý od 11:30 na chatu!

28. listopadu 2009 v 11:41 MUDr. Vladimír Pusenský

MUDr. Vladimír Pusenský - herec Milan Bahul


Představitel MUDr. Vladimíra Pusenského, slovenský herec Milan Bahul usedne již v úterý 1.12. od 11:30 k našemu počítači a bude odpovídat na otázky, které vás nejvíce zajímají. Víte jak to nakonec dopadne s jeho životní láskou Eliškou Slavíkovou e kdo se po boku doktora znovu objeví? Ptejte se už nyní!


Kristýna Nováková - Fuitová porodila holčičku!

27. listopadu 2009 v 14:18 Martina Tvrdíková
Herečka Kristýna Nováková coby sestra Martina Tvrdíková

Představitelka sestřičky Martiny Tvrdíkové, která se v seriálu nedávno provdala za kolegu Oskara Všetečku, herečka Kristýna Nováková - Fuitová, ve středu porodila holčičku Rozárku.

Večírek Ordinace: 150. díl pokřtil šampaňským ředitel TV Nova Petr Dvořák

27. listopadu 2009 v 14:12 Bonusy
Úterní večer patřil v centru Prahy všem hercům a tvůrcům tohoto seriálu. Ti totiž slavili již 150. díl Ordinace v růžové zahradě 2, který můžete vidět už dnes večer na televizních obrazovkách. A rozhodně se bude zase na co dívat.


Dva Rychlí před kamerou v Ordinaci

27. listopadu 2009 v 14:02 Bonusy
Čtvrteční díl nebyl zajímavý jen tím, že je jubilejní 150., ale také se v něm poprvé objevil reálný syn Petra Rychlého Ondřej, který jde ve šlépějích svého otce a již druhým rokem studuje hereckou konzervatoř. Dnes jste ho mohli vidět v roli stydlivého chlapce, který se bláznivě zamiloval do jedné z pacientek -Justýny. A jak svou premiéru zvládl?

"Svým dětem cestičku rozhodně nemetu a můj nápad, aby hrál syn Ondřej v Ordinaci, to nebyl. Napadlo to jeho profesorku herectví Vlastu Žehrovou, která v seriálu hraje Martu Tichou," přiznává Petr Rychlý.

Syn Petra Rychlého Ondřej si zahrál v seriálu

Oslavte s Ordinací už dnes 150. výročí!

26. listopadu 2009 v 14:37 Bonusy
Ordinace slaví 150. narozeniny!

Dnes večer uvidíte na televizních obrazovkách již 150. díl tohoto úspěšného seriálu. Díl s názvem Umělé dýchání, prosím!, bude v ledasčem ale ojedinělý. Uvidíte v něm nejen více vtipných historek v podání vašich oblíbených hrdinů, více romantiky, ale také napjatých situací, na které jste zvyklí...

My jsme pro vás jako takový malý narozeninový dárek připravili rekapitulaci věcí, herců, hodin a všeho, co bylo vůbec potřeba k natočení 150 - ti dílů tohoto seriálu.

HLASUJTE: Jak se vám líbil nástup nové postavy Moniky Mandlové do seriálu?

26. listopadu 2009 v 8:00
V úterý večer jste mohli vidět v Ordinaci novou postavu Moniku Mandlovou, kterou ztvárňuje Tereza Kostaková. Hlasujte jestli se Vám nová postava líbí či nelíbí???

Kdo je MUDr. Monika Mandlová?
Bouřlivá bytost, jejímž motem je "užij dne"! Skvělá lékařka, vášnivá milenka, neúnavná sportovkyně. Ženy ji nenávidí a muži milují. Nerespektuje společenské konvence, je souzena - a odsuzována. A přesto dokáže být velkorysejší a srdečnější než kdokoli v jejím okolí…

Zdá se, že má vše, co si jen může přát. Málokdo ví, že vlastně žije na útěku. Jaké je její tajemství? Co ji pronásleduje a na co se snaží zapomenout?

150. díl - Umělé dýchání, prosím!

25. listopadu 2009 v 15:01 Díly

Herečka Terezta Kostková jako MUDr. Monika Mandlová

Monika dělá v nemocnici rozruch. Její nástup nese těžce Magda, která má dojem, že jí chce sebrat místo na slunci na plastice i v soukromí.

Má do jisté míry pravdu, Čestmír se ale Moničiným návrhům ubrání. Dalibor trpí tím, že Zdena mu zdánlivě dala šanci, ale moc to tak nevypadá. Když Zdena navrhne bizarní rande - bojovku -, kterým by začali znova, souhlasí. Po několika peripetiích si padnou do náruče. Jindřich chce pozvat Vendulku na Vánoce na horskou chatu. Vendy ovšem zjistí, že Jindřichova firma odflákla stavbu stacionáře pro postižené děti, a Jindřich se musí hodně snažit, aby si to u ní vyžehlil. Marek zmizí a Pavla si zoufá, že opět utekl. Pusenský ho najde, jak se snaží pomoct Matymu Povýšilovi, který se bojí jít domů, protože jeho otec se vrátil z vazby. Maty zůstává provizorně s Markem a Pavlou u Vladimíra. Adam se vrací ze stáže a zjistí, že Veverka se zamilovala do Davida. Málem se s ním popere a jde se opít. Tam ho sbalí Monika a vezme ho k sobě na pokoj. Ukáže se ale, že jde pouze o kolegiální výpomoc, protože Adam nemá kde spát.

ODTAJNĚNO: Kamenice má novou lékařku!

25. listopadu 2009 v 14:59
Ordinace v růžové zahradě 2 - Tereza Kostková představuje svou postavu

Už v úterý večer jste ji na televizních obrazovkách mohli poprvé vidět jako nově příchozí lékařku Moniku Mandlovou. Její představitelku, herečku Terezu Kostkovou, s níž jste se mohli setkávat také v Pojišťovně štěstí, jste dnes dopoledne přivítali na chatu. Monika, která se řídí heslem "Ani den bez úsměvu," ale ještě pořádně zamíchá kartami...
První den v nemocnici se nepředstaví jako lékařka, jako zachránce lidských životů, ale jako viník nehody. Souvisí to s její povahou a kuriózním koníčkem: Monika Mandlová miluje a sama hraje fotbal.
Hned po nástupu na scénu zamotá hlavu několika mužům a vyslouží si nenávist některých žen. Zamiluje se do ní pacient a milovník fotbalu Borec Duha. Porozumí si s Mázlem, zato s novou šéfovou Magdou Tárovou si okamžitě vjedou do vlasů. Ukáže se, že Monika a primář Frynta jsou staří známí. Monika a ostatní medici mu za pražských studií dali přezdívku "plyšák". Jediný muž, který se nenechá okouzlit krásnou doktorkou, je doktor Pusenský, který se opět projeví jako chladný profesionál, jenž nemá rád nováčky.
První případ, ve kterém Monika působí jako lékařka, odhalí druhou stránku její povahy: není jen lehkomyslná rebelka a věčná svůdkyně, ráda pomáhá lidem a pro své pacienty se osobně angažuje. Pomůže ke štěstí nevyléčitelně nemocné dívce Justýně Julišové...
Sledujte příběh Moniky Mandlové a dalších z týmu kamenických lékařů každé úterý a čtvrtek!

Malý rozhovor o roli Moniky Mandlové s Terezou Kostkovou:

Jste vlastně nejnovějíší přírustek do Ordinace, jak se těšíte na tuhle práci?
Tereza Kostková: Těším se! Moc!

Co herečtí kolegové?Už Vás přijali? Už znáte všechny?
Tereza Kostková: Tak nějaké už znám, ne všechny třeba osobně, ale sem tam jsem Ordinaci viděla, takže mám představu a spousta z nich jsou mí kamarádi.

Třeba je nějaká postava v Ordinaci, která Vás zaujala?
Tereza Kostková: Mě je hrozně sympatický pan doktor Pusenský.

Můžete blíže představit postavu, kterou budete hrát v Ordinaci?
Tereza Kostková: Jmenuje se Monika Mandlová, je to žena s poměrně velkým tajemstvím a řekněme i zajímavým osudem, která se sice usmívá, ale zažila toho hodně.

Máte něco povahově s tou postavou něco společného?
Tereza Kostková: Něco společné máme, něco máme úplně odlišné, některé věci bych chtěla umět jako ona, něco by se třeba mohla učit ona ode mě.

Kdy máte první natáčecí den?
Tereza Kostková: Úplně první natáčecí den mám kolem 21. a 22. září.

149. díl - Anděl strážný

24. listopadu 2009 v 14:38 Díly

Svatba - MUDr. Vladimír Pusenský na svatbě taky nesměl chybět

Pusenský a Zdena nevědí, jak po společné noci dál. Zdena se vyhýbá Daliborovi, je vidět, že nad Vladimírem nemůže jen tak mávnout rukou.

Pavla s Tomášem se chystají odjet do Německa. Pavla nakonec ustoupí a povolí Markovi zůstat u Pusenského. Marek se i tak trápí. Je rád, že zůstane doma, ale bude bez mámy. Když Pavla vidí, jak se její syn souží, a navíc že je potřeba v nemocnici u případu Davida Šohájka, rozhodne se nakonec do Německa odjet až po svátcích a zbylý čas strávit s Markem u Vladimíra. Na plastiku a na chirurgii nastupuje nová doktorka Monika Mandlová. Vstup má s plnou parádou, při fotbale zraní Borce Duhu. Ten je do ní přesto málem zamilován, takové má kouzlo. Zato Pusenský a Magda z nové posily nadšeni nejsou. Magda má pocit, že Monika svádí Čestmíra. Lenka víří vody u Valšíků ve vile. Organizuje domácí úklid a bere Eduarda do divadla. Běla se pro všechny případy vrací ze špitálu domů a rozbouřené vody uklidní. David má v noze infekci. Veverka ho ve slabé chvíli políbí, Oskar si jejich náklonnosti všimne, ale Veverka nechce Adama zradit. David se tedy rozhodne odjet do hradecké nemocnice, ale než se tak stane, láska mezi ním a Veverkou propuká naplno a on zůstane v Kamenici. Jeho noha je však vážně ohrožena.

Tereza Kostková on-line: Ani černá ani bílá a to je sakra dobře!

24. listopadu 2009 v 14:35
Představitelka moniky Mandlové, herečka Tereza Kostková byla dnes na chatu

Už v úterý večer vás ve 149. díle s názvem Anděl strážný opravdu jeden takový potká. Do kamenického týmu lékařů totiž přibude v bílém plášti nová lékařka Monika Mandlová, která nenechá žádného muže, ani ženu v poklidu. Její představitelka, herečka Tereza Kostková, známá také z Pojišťovny štěstí tu pro vás dnes byla on-line!

A co vás nejvíce v našem dnešním chatu zajímalo? Jirku a většinu z vás třeba to, jaká vlastně nová postava lékařky bude. Nebo jste se ptali originálně i na to, jak herečka plave, jakou má nejoblíbenejší písničku nebo Terku zajímalo také třeba to, co dělá herečky syn Toník...

Herečka Tereza Kostková coby MUDr. Monika Mandlová

EXKLUZIVNĚ: Petr Vágner umí skutečně zachránit život!

21. listopadu 2009 v 11:54 Radim Novák

Herec Petr Vágner alias záchranář Radim Novák je do své seriálové role opravdu zapálený. Na důkaz toho absolvoval ve školícím Středisku záchranné služby středočeského kraje pod vedením profesionálního záchranáře Marka Hylebranta záchranářský kurz, v rámci kterého se naučil základy poskytování první pomoci a obdržel dokonce i certifikát.

"K získání certifikátu mě přiměla hlavně moje role v Ordinaci. Vlastně skoro každá role, kterou jsem za poslení roky dostal, mě k něčemu novému přivedla, ať už to byl snowboard, golf nebo třeba tanec. Jako záchranář Radim jsem chtěl být co nejvěrohodnější, byl jsem zvědavý, jaké je to v reálu, a hlavně mě to strašně chytlo a těch kurzů už mám za sebou několik. Navíc se teď chystám absolvovat čtyřiadvacetihodinovou službu na záchrance, takže už jenom kvůli tomuhle potřebuju vědět, co tahle práce obnáší, abych se tam odborníkům nepletl pod rukama a případně jim dokázal i pomoct, když by bylo potřeba," přiznává Petr Vágner.

Malý rozhovor s Petrem Vágnerem o kurzu první pomoci již ZDE:

Jaké jsem měl pocity při poskytování první pomoci v kurzu?
"Pocity to byly zvláštní, hlavně proto, že se trénuje na figurínách a ne na lidech. Ale zase je fajn, že když náhodou něco zkazíš, můžeš to zkusit znovu a nikdo to neodnese."


Co pro mě bylo při tomto kurzu asi nejtěžší a nejsložitější?
"Myslím, že pro mě jako nezdravotníka bylo nejtěžší si zapamatovat, v jakém pořadí se co dělá, co zachraňuješ jako první a taky jakým způsobem. Záchranáři totiž často postupují jinak, než jak to známe od normálního doktora. A jinak pro mě asi bude vždycky těžké napichování žíly, zavádění kanyly..."


Lákala by Vás profese profesionálního záchranáře?
"Samozřejmě že by mě lákala, ale nevím, jestli bych na to měl dost odolnou psychiku. Tyhle kluky obdivuju, respektuju, vždyť kolikrát závisí jen na nich, jestli bude zraněný žít, nebo ne. Takže tuhle práci asi raději přenechám odborníkům a budu se dál věnovat herectví, tam jsem si přece jen trochu jistější." :-)


A co se mimo jiné herec skutečně naučil?
Intubaci pacienta, resuscitaci pomocí defibrilátoru, napojení pacienta na kyslíkové přístroje, ale také třeba zástavu tepenného krvácení, zavádění kanyly nebo podání léků nitrožilně. Představitel seriálového záchranáře Radima Nováka je tedy hotový profík a jen tak něco ho nezaskočí!

Chatujte s novou posilou seriálu TEREZOU KOSTKOVOU!

21. listopadu 2009 v 11:18

Herečka Terezta Kostková jako MUDr. Monika Mandlová

Už v úterý večer vás ve 149. díle s názvem Anděl strážný opravdu jeden takový potká.

Do kamenického týmu lékařů totiž přibude v bílém plášti nová lékařka Monika Mandlová, která nenechá žádného muže, ani ženu v poklidu. Její představitelka, herečka Tereza Kostková, známá také z Pojišťovny štěstí tu pro vás bude už v úterý od 10. hodiny on-line!


Kdo je Monika Mandlová?
Bouřlivá bytost, jejímž motem je "užij dne"! Skvělá lékařka, vášnivá milenka, neúnavná sportovkyně. Ženy ji nenávidí a muži milují. Nerespektuje společenské konvence, je souzena - a odsuzována. A přesto dokáže být velkorysejší a srdečnější než kdokoli v jejím okolí…

Zdá se, že má vše, co si jen může přát. Málokdo ví, že vlastně žije na útěku. Jaké je její tajemství? Co ji pronásleduje a na co snaží zapomenout?


HLASUJTE: Proč nepřeje Kristýně Tiché štěstí?

20. listopadu 2009 v 14:36 Kristýna Tichá
Ordinace v růžové zahradě 2 - Střihák: Trable Kristýny Tiché

Kristýnku, jak ji oslovuje její matka Marta, znáte jako nejmladší z nedávno příchozí trojice žen rodiny Tichých. Sympatická tmavovláska s očima jak korálky však rozumu moc nepobrala. Kdo ale vlastně ví, třeba jí prostě jen nepřeje štěstí...

Jistě si pamatujete její impozantní nástup do ordinace Běly Valšíkové, kde kromě rozsypaných materiálů, ztarcených karet pacientů a dalších malérů způsobila také jeden neodpustitelný. To když neprávem obvinila Eduarda Valšíka, že ji sexuálně obtěžoval, a on pak šel bez viny do vězení.
Uplynula ale nějaká doba, Kristýna na první pohled zmoudřela, našla si novou práci v nemocnici, kde si ji pod svá křídla vzala sestra Zdena, stáhla obvinění na Eduarda a v neposlední řadě se bezhlavě zamilovala do Petra Hanáka. Štěstí jim ale také dlouho nevydrželo...

Svatba - herečka Kristýna Janáčková, představitelka Kristýny Tiché


HLASUJTE, proč osud Kristýně nepřeje!

Ondřej Novák on-line: Lásce člověk neporučí!

19. listopadu 2009 v 20:33

Ordinace v růžové zahradě 2 - Ondřej Novák na chatu

Už nějakou dobu se v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 setkáváte s postavou "skoro kněze" Davida Šohájka. A protože jste si ji, nejen v diskuzích velmi oblíbili, připravili jsme pro vás s hercem Ondřejem Novákem chat. A na co jste se mladého nadějného herce dnes ptali?


I když tento sympatický herec nemá v reálném životě s vírou co do činění, s postavou Davida Šohájka se sžil na výbornou. A co vás v chatu zajímalo tentokrát? Jiřinu D. nejvíce zajímalo to, jestli si herec i ve skutečnosti prošel podobným zdravotním problémem jako v seriálu David. Bára zase položila Ondrovi otázku přímo na tělo a to takovou, jestli je opravdu do Veverky zamilovaný. Co na to vše odpověděl herec? Více už v našem chatu!
Alenka Veverková a David Šohájek si k sobě našli cestu...

148. díl - Odmítám litovat

19. listopadu 2009 v 7:59 Díly

Primář Frynta a nová ředitelka Zdena Tichá se svou sestrou Kristýnou a docentem Valšíkem

Dalibor je definitivně rozhodnut vzdát se primariátu, než o něj beztak přijde. Deptá ho vztah Aničky a Jarka i Zdenina a Pusenského snaha mu pomoci.

Odmítá Pavlu pustit do Německa a zároveň odvolává Adama ze stáže a Petra z mise. Magdě vyčítá, že na plastice nemá doktory. Se Zdenou se ošklivě chytnou - ta se snaží Daliborovi pomoci, ale paradoxně ji to sbližuje s Pusenským. Jdou spolu na charitativní akci nadace pro hendikepované děti. Zdena pak pozve Pusenského domů… Tomáš se s Markem předčasně vracejí z výletu do Německa. Tomáš je zraněný, zachránil Markovi život, ale poranil si při tom prsty. Pavla je bez sebe. Na Marka však zážitek hodně dolehl - začal Tomáše respektovat. David se v šéru nudí, hrozí ponorka. Veverka ho vezme na neobvyklý výlet, ukáže mu své oblíbené místo. Sblížení zabrání fakt, že se má vrátit Adam. David žárlí. Jindřichovi se stýská po Vendulce, která na něj nemá čas. Lenka mu radí, jak ji sbalit, dokonce mu uvaří pro Vendulku rybí specialitu. Jenže Vendulka je na ryby alergická. Je z toho trapas, který už musí Jindřich hasit sámv.

147. díl - Je to můj život

18. listopadu 2009 v 11:52 Díly

Anna Stropnická coby Anička Fryntová

Jarek dál chodí za Aničkou a ta jeho omluvám podléhá. Ne tak Dalibor. Konflikt vyvrcholí strkanicí, při níž si Jarek poraní koleno.

Vyhrožuje primáři stížnostmi a žádostmi o finanční kompenzaci. Dalibor proto uvažuje o tom, že odstoupí z primariátu. Hejtman Kárský vyřeší spor s Novákovou, dá jí odškodné. Na oplátku sebere Kamenici robota pro nemocnici v Hradci. Pro Zdenu je to velká prohra, navíc se hádá kvůli svému postupu s Daliborem, kterého by chtěla chránit. Podporu v této chvíli nachází jen u Pusenského. Čestmír a Magda dají Kristýně najevo, že jí dál nemohou pomáhat. Zdena se mezitím pohádá s Martou a ta trucovitě opustí jejich dům. Kristýna Zdeně vyčítá, že mámu vyhnala. Ze stresu má těhotenské komplikace, je ohroženo i dítě. Na to Marta slyší a vrací se. Lenka víří vody u Valšíků ve vile. Eduard se dozví, že se ho měla ujmout "pro případ Běliny smrti". Neunese to a Lenku vyžene. Běla ho však přinutí se jí omluvit a vzít ji zpátky. Markův vzdor proti stěhování vyvrcholí tím, že rozbije Tomášovo auto. Ten to bere chlapsky: nabídne Markovi výlet ve dvou do Německa. Pokud se za těch pár dnů neshodnou, nebude na stěhování naléhat. V tom případě by si Pavla možná dokázala představit, že by Marek zůstal u Pusenského.

Ladislav Hampl: Co si myslí o ženách

17. listopadu 2009 v 13:55
Herec, který sice už pár let hraje v divadle a filmu, ale do povědomí divaček se dostal teprve díky roli Matyáše Frynty ze seriálu Ordinace v růžové zahradě.


* Kdy vás začaly zajímat dívky?
Když pominu nedostižný idol, představitelku Angeliky Michéle Mercier, a budu konkrétní, ve druhé třídě jsem dostal asi padesát poznámek, něžné city ke spolužačce jsem totiž projevoval drsně - štípáním, podrážením nohy, zvedáním sukně… Po ní jsem miloval dívku, která se mnou chodila do dětského pěveckého sboru. Té jsem už nedělal naschvály, změnil jsem taktiku. Usiloval jsem o ni pět let a stylizoval se do velmi dospělého člověka a choval se gentlemansky, aby viděla, že by to se mnou bylo možný… Jenže byla o dva roky starší a já byl pro ni nepřijatelný. Když jsem zapomněl na svou "dospělost", lezl jsem po stromech, běhal po lesích. Pak jsem měl velký, šestiletý vztah se spolužačkou z DAMU.

* Měl - a nemáte? Co bylo příčinou rozchodu?
Kdybych to věděl, třeba by se to nestalo. Přemýšlím, co by bylo bývalo, kdyby… Neutápím se v depresích, to ne, ale nedělá mi úplně dobře se s ní potkávat, je to pořád čerstvé, od léta jsem ji viděl jen jednou. Ona je na tom líp, už proto, že má přítele…

* První lásky obvykle nevydrží a nelze je oživit, i o tom je Polonéza Ogińského, v níž hrajete v divadle postavu Dima.
To je pravda, a vím už taky, že druhá láska je jiná, zapojíte víc rozum a srovnáváte, nejde ji ani prožívat se stejnou energií. Přesto chci věřit, že aspoň zčásti ještě zažiju něco krásného.

* Teď jste nezadaný?
Jsem. Jeden silný vztah teď mám - ke hraní, a tak jako neumím chodit se dvěma holkama naráz, nevím, jak bych k té práci mohl mít ještě partnerku. Měl jsem takový závan v září, ale po pár týdnech jsem řekl: Nezlob se, skončíme to, dokud jsme si ještě nic neudělali…

* Jaká má být ta, kterou si toužebně přejete potkat?
Přítelkyně. Společnice. Tolerantní bytost. A k tomu by měla probíhat výměna energie tam a zpátky. Takže temperament, řekněme?

* Měla by být opět herečka? Nejlépe krásná?
Povolání neřeším. A vzhled? Někdy je holka nádherná, ale pod tím obalem není nic. Jiná zprvu neupoutá, ale pak ji celou prozáří vnitřní kouzlo. Já nacházím krásu v detailech, nikoli v celku.

* Komedie Silný kafe, v níž jste hrál, je prý o lidech, kteří nevědí, co chtějí, pak žádají příliš, a když to mají, zjistí, jak málo jim stačí. Znáte to taky?
Vím, že chci být, hlavně sám před sebou, slušným člověkem. A chci dobře hrát - to stačí, a není to málo.

* Vraťme se k Ordinaci, kde teď žijete s macechou, kterou jste přebral otci. Ten nyní žádá o svěření jejich společného dítěte do své péče. Není to trochu přitažené za vlasy?
Zjistil jsem, že lidé nevěří věcem, které se opravdu stanou, a těm vymyšleným paradoxně věří. Někdy je ovšem skutečnost překvapivější než nejsmělejší výtvory scenáristů. Takže, ano, může se to stát, ale sám si takovou situaci neumím představit.

* Jak na tu postavu reaguje vaše okolí?
V divadle to moc nesledují a naši jsou rádi, že je aspoň virtuálně dvakrát týdně navštěvuju v obýváku. Na ulici mi lidi jako Matyášovi fandí. Obdivovatelky nepřibyly, ani nevím, jak bych se s tím vyrovnával. Mě zaskočilo i těch pár podpisů slečnám při premiéře Vy nám taky, šéfe, kde hraju Mika z krachující a pak nečekaně vzkvétající reklamky.

* Dokážete si sám sebe představit jako otce?
Dřív mi přišlo, že je času dost, ale teď, co má sestra dítě, se mi zdá, že je fajn někomu něco předávat. Nejsem na to ještě připravený, ale už se mi ten synek můj do úvah vkrádá. Až dojdu do stadia, že chuť mít rodinu bude větší než chuť utopit život jen v práci, ochotně přijmu veškeré povinnosti spojené s otcovstvím.

* Řekl jste synek? Že by další Ladislav?
No jistě! Já jsem v naší rodině Ladislav IV.!

* Ve filmu Duše jako kaviár jste "přesvědčivý homosexuál". Jaký je váš vztah ke gayům?
Už na moji podobnou figuru Victora (Disk, absolventská inscenace Polaroidy) byl velký ohlas, úplně jsem koukal, co to dělá s lidma. Díky tomu jsem dostal roličku v "Duši". Podepsalo se to i na mně, změnil se můj rozpačitý vztah k homosexuálům, dnes mám vyčištěný stůl.

* Už jste nám popsal ideální ženu, kterou hledáte, víme, jaké ženy se vám líbí. Které by naopak vaším sítem neprošly?
Nesnáším ženy opilé. A taky malicherné, co vyrábějí konflikt z drobností. Nebo přezíravé, takové ty "mistryně světa". A ženy žárlící bez příčiny…

* Vy jste nikdy nežárlil?
Donedávna ne. Pak bývalá přítelkyně začala chodit se současným přítelem a ve mně se něco takového začalo budit. Vůbec bych to u sebe nečekal…

* Jak léčíte poraněnou duši?
Dobrými filmy, sportem a cestováním. Zatím u mě bodují Barcelona a Berlín. Vyhovuje mi jejich urovnanost, rychle se orientujete a nezabloudíte. Asi mám rád pořádek. V ulicích a vlastně i v sobě.

Kněz David Šohájek bude ve čtvrtek on-line!

17. listopadu 2009 v 13:53

Seriálový kněz David Šohájek

Už nějakou dobu se s postavou skoro kněze Davida Šohájka setkáváte v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2.Připravili jsme pro vás s hercem Ondřejem Novákem, již tento čtvrtek od 11. hodiny chat.

I když tento sympatický herec nemá s vírou co dočinění, s postavou Davida Šohájka se sžil na výbornou. Zajímá vás, co herci nejvíce pomohlo nebo jak se bude dál osud Davida vyvíjet? Najde i nadále smysl ve víře nebo ho přeci jen okouzlí nějaká ta žena?
Na to vše se můžete zeptat herce už ve čtvrtek od 11. hodiny, kdy bude on-line. Ptát se můžete ale už nyní prostřednictvím našeho formuláře!


Uvidíte ordinaci i na Silvestra?

16. listopadu 2009 v 21:12 Zajímavosti ze zákulisí
Nova v těchto dnech prozradila, na co se diváci mohou těšit na obrazovce v posledním dni roku 2009. Nova svým programem na Silvestr škovala. Ptáte se proč?Již několik let vždy na Silvestra nabídla velkou show - Mejdan roku z Václaváku a tato show se v letošním roce na obrazovce neobjeví. Vedení televize rozhodlo o tom, že tato show se již na obrazovce neobjeví a důvodem jsou vysoké náklady na vysílání tohoto pořadu. Nabízí se tedy otázka: Na co se diváci na Silvestra mohou těšit?

Zatím nejsou zveřejněny žádné konkrétní informace o podobě Silvestrovského vysílání na Nově. Podle našich informací Nova pro své diváky připravuje speciální vydání nejúspěšnějších pořadů TV Nova, mezi tyto pořady rozhodně patří například Ordinace v růžové zahradě2. Je velice pravděpodobné, že nás čeká speciál Ordinace v růžové zahradě, který bude plný humoru.