Prosinec 2009

Vánoční kuba Zlaty Adamovské

30. prosince 2009 v 14:53 MUDr. Běla Valšíková

Recept Zlaty Adamovské - vánoční kuba

Svůj kuchařský talent vám dnes poodkryje představitelka pediatričky Běly Valšíkové, herečka Zlata Adamovská. Ta si pro vás připravila ve vánočním čase typické sváteční jídlo - kubu. Doubrou chuť!

Tajnosti Josefa Pejchala: Alkohol je metla lidstva!

29. prosince 2009 v 9:11 MUDr. Adam Suk

Ordinace v růžové zahradě 2 - Tajnosti Josefa Pejchala

Další z otevřených zpovědí, tentokrát herce Josefa Pejchala, který v seriálu hraje MUDr. Adama Suka. Na rozdíl od něj je ale herec více zábavný a optimičtější. Přesvědčte se ale v našem rozhovoru.

Rybí kousky podle Jana Vlasáka

28. prosince 2009 v 12:12 Leopold Řeháček

Recept Jana Vlasáka - rybí kousky

K vánočním svátkům kromě cukroví, bramborového salátu a punče bezpochyby patří také ryba. Herec Jan Vlasák, který v seriálu hraje velkého gurmána pana Řeháčka, si pro vás připravil opravdovou delikatesu - rybí kousky s hranolkami.

Placičky Markéty Plánkové

24. prosince 2009 v 15:37 MUDr. Magda Tárová

Recept Markéty Plánkové - placičky

V době vánočních svátků vám přinášíme recepty nejen na vánoční cukroví, ale také třeba na rybu nebo vánočního kubu. Herci Ordinace spojili své síly a dali pro vás dohromady několik ryze originálních receptů, které se vám budou určitě hodit třeba na štědrovečerní menu. První, kdo představil své kulinářské dovednosti, byla Markéta Plánková.

Šťastné a veselé!

22. prosince 2009 v 11:16 Míí kecy
MILÝ NÁVŠTĚVNÍCI MÉHO BLOGU!
Veselé prožití vánočních svátků, bohatého ježíška a mnoho štěstí, zdraví a úspěchů v Novém roce Vám přeje
Terka (majitelka blogu)

Christmas Myspace Comments

Jak oslaví herci Ordinace letošní Vánoce?

22. prosince 2009 v 11:12 Bonusy

Ordinace v růžové zahradě 2 - Jak oslaví herci letošní Vánoce?

Ještě předtím, než si všichni vezmou dovolenou a budou si s chutí a v klidu užívat vánoční svátky - vůni punče, sladké cukroví a vánočního kapra, jsme se zeptali herců Ordinace, jak oni letos oslaví Vánoce.

Petr Vágner: Jeden z nejlepších receptů, co manželka dělá!

17. prosince 2009 v 8:16 Radim Novák
Recept Petra Vágnera - tiramisu

Představitel záchranáře Radima Nováka a miláček žen, herec Petr Vágner, vám dnes představuje jeden ze svých "domácích" receptů. Tiramisu podle jeho manželky Gábiny prý patří k nejoblíbenějším dezertům celé rodiny. Vyzkoušejte tuto sladkou pochoutku a určitě si ji také zamilujete!

156. díl - Šťastný a veselý

16. prosince 2009 v 14:07 Díly

Herci Vlasta Žehrová a Radim Fiala

Marta organizuje Kristýně velkolepou svatbu na Štědrý den. Petr se vzepře a nevěstu unese, aby obřad proběhl v jeho režii.

Plány mu naruší operace pacientky, takže je nakonec oddá hejtman Beneš v nemocnici. Hanák i Kristýna si to ale užijí. Adam tráví Vánoce sám službou v nemocnici. Do cesty se mu připlete Kouřilová a malá Vaneska, jejíž rodiče jsou oba zranění. Kouřilová si zahraje na Ježíška a Adam jí pomůže zachránit Vanesce kouzlo Vánoc. Pusenský a Pavla chystají Vánoce pro Matyho a Marka. Maty je zaskočen, kolik má pod stromečkem balíčků; sám nikomu nic nedal. Neunese to a uteče. Už to vypadá na zkažené svátky, když se Maty objeví s náručí plnou dárků. Pavla se dočká nejhezčího překvapení - přijede Tomáš. Jindřich se zlobí na Vendulku a oficiálně ji "nepozve" na Vánoce do vily Valšíkových. Vendy pochopí, že by si ji tam přál, a dorazí. Jindřich ovšem nikoli. I na Štědrý den pracuje. Vendulka se za ním vydá do skoro hotového stacionáře - a nabídne mu tykání.

Postelové scény ze zákulisí!

16. prosince 2009 v 14:04 Zajímavosti ze zákulisí
Ordinace v růžové zahradě 2 - Jak se točí postelové scény

Něžné polibky, záběry ve spodním prádle, postelové scény a vše, co se týká intimních věcí, není pro herce zrovna jednoduché natočit. O to víc, když je kromě seriálových kamer snímá také ta naše "tajná", které opravdu nic neunikne.

Režisér Jan Pecha byl v úterý on-line!

15. prosince 2009 v 14:13 režisér Jan Pecha
Režiséři seriálu Jan Pecha a Marián Kleis

V našich chatech máte vždy jedenkrát týdně možnost ptát se on-line herců tohoto seriálu. Tentokrát jsme Vám ale dali opravdu jedinečnou příležitost - a to vyzpovídat hned režiséra Jana Pechu. Ten byl dnes on-line! Co vás nejvíce zajímalo?

Ordinace Vás bude bavit i na silvestra

14. prosince 2009 v 15:06 Bonusy
Nova letos nebude pořádat Mejdan roku z Václaváku, ják už Vás můj blog informoval před několika týdny. Letos pro Vás Nova připravila Mejdan roku z obýváku a rozhodně se nudit u televizních obrazovek nebudete, protože Vás čeká řada speciálů ze seriálů TV Nova a samozřejmě nemůže chybět ani speciál Ordinace v růžové zahradě 2.


Deset událostí listopadu očima Petra Vágnera

14. prosince 2009 v 14:29 Radim Novák
Tohle uplná novinka na mém blogu. Ptali jsme se Petra Vágnera jaký má názor na novinky, které se staly v listopadu. A jaký je jeho názor na listopadový svět?? Již ZDE ......


Tajnosti Lenky Zahradnické: Chlap nesmí být srab!

14. prosince 2009 v 14:06 Alenka Veverková
Ordinace v růžové zahradě 2 - Tajnosti Lenky Zahradnické
Další z otevřených zpovědí, herečky Lenky Zahradnické, která je stejně milá a sympatická jako její postava Alenky Veverkové. Na rozdíl od ní je ale herečka více zábavná a rozhodně s ní není nuda. Přesvědčte se v našem rozhovoru.

Chatujte už zítra od 12. hodin s režisérem Janem Pechou!

14. prosince 2009 v 13:37 režisér Jan Pecha

Režisér Ordinace v růžové zahradě Jan Pecha

V našich chatech máte vždy jedenkrát týdně možnost, ptát se on-line herců tohoto seriálu. Tentokrát vám ale dáváme opravdu jedinečnou možnost a to vyzpovídat hned režiséra Jana Pechu. Ten bude on-line na Nova.cz už zítra od 12. hodin! Ptejte se už nyní!

155. díl - Sexappeal pod stromeček

12. prosince 2009 v 14:05 Díly

Svatba - herečka Kristýna Janáčková, představitelka Kristýny Tiché

Zdena, Marta a Petr hledají Kristýnu, jenže po ní není ani stopy. Naštěstí se sama nakonec ozve Petrovi, ale než stihne něco říct, zkolabuje kdesi na nádraží.

Po napínavém boji o její nalezení a posléze stabilizaci jejího stavu podlehne Petr všeobecnému nátlaku a požádá ji o ruku. Představa o tiché svatbě vezme díky Martě za své. Oskar, který nedostal dovolenou, protože se má starat o Davida, plánuje společný Štědrý večer s Adamem. David ale chce na Vánoce domů k otci a k Veverce, takže i Oskar může odjet za Martinou. Jen Adamovi hrozí, že bude sám. Monika se chystá navštívit ve vězení manžela a zároveň hledá všechny důvody, proč cestu zrušit. Z návštěvy se vrací hodně zdeptaná. Oporu hledá u Adama a stráví s ním noc. Adam si dělá plány do budoucna, ale Monika ho rychle zchladí - Vánoce nechce trávit s ním, ale se svou dcerou. Je jasné, že stacionář do Vánoc hotový nebude. Marná práce vzbuzuje v Jindřichovi zoufalství. Vendulka ji navíc neoceňuje - domnívá se totiž, že Jindřich napravuje zpoždění nabízením úplatků. Ukáže se ale, že naopak pro děti z nadace koupil několikadenní pobyt. Vendulka už ví, že Jindřichovi křivdila.

Vzdá David Šohájek vše po amputaci nohy?

11. prosince 2009 v 20:30 Zajímavosti ze zákulisí
Ordinace v růžové zahradě 2 - David Šohájek to nevzdává ani bez nohy
Natáčení bylo tentokrát o to složitější, že herci role Davida předepisovala hrát, jako by mu po těžké nemoci jen před několika dny amputovali nohu. Scéna ale byla náročná nejen pro herce - také celý štáb se chvilkami určitě pěkně zapotil.

My vám teď nabízíme rozhovor s hlavními aktéry - Ondřejem Novákem a Martinem Písaříkem. "David je devatenáctiletý kluk, který je ale vyspělejší než ostatní v jeho věku - kvůli tomu, že vyrůstal sám," představuje blíže svou postavu "skoro" kněze Ondřej Novák.

Lenka Zahradnická on-line: Chci mít tři děti!

10. prosince 2009 v 19:48 Alenka Veverková

Lenka Zahradnická na chatu na Nova.cz

Herečka Lenka Zahradnická, která v seriálu ztvárňuje věřící sestřičku Alenku Veverkovou, byla v úterý na chatu on-line. Zajímalo vás, jak si poradí mezi dvěma muži? Jestli dá opravdu přednost skoro věřícímu Davidovi, nebo se vrátí zpět k Adamovi?Na to vše jste se herečky ptali.

Jako tichou, hodnou a obětavou sestřičku Alenku ji znáte prostřednictvím televizní obrazovky. Jaká je ale herečka Lenka Zahradnická doopravdy? Je skutečně podobná své postavě, nebo se zcela odlišuje? I na to Lenka odpovídala.


154. díl - To si nikdy neodpustím

9. prosince 2009 v 14:45 Díly

MUDr. Magda Tárová a hejtman Kárský

Kárský zavolá Zdeně, potřebuje diskrétně ošetřit. Odmítá říct, kde ke zraněním přišel. Zdena požádá o pomoc službu konajícího Pusenského, kvůli plastice volá i primáře Fryntu.

Kárský žádá totální diskrétnost, přesto se do novin provalí, že hejtman byl inzultován v nočním klubu. Kárský vyčítá únik informací lékařům, primář musí Pusenského od pacienta odvolat, což si Vladimír bere kvůli Zdeně osobně. Problémy milostného trojúhelníku ovlivňují i chod kamenické nemocnice. Čestmír a Magda chystají adopci. Z Mnichova ale přijíždí Tomáš a nabízí alternativu - je schopen dostat Magdu jako pacientku do výzkumného programu nových operačních metod. Je tu šance, že by Magda mohla mít vlastní dítě. Magda však váhá, bojí se znovu doufat. Marta doufá, že časté Petrovy a Kristýniny vycházky vyústí v žádost o ruku. Když se tak dlouho neděje, nabídne lékaři za sňatek peníze. On se urazí a Kristýna ze zoufalství, že ho definitivně ztratila, uteče z domu. Běla nevydrží sedět doma. Sama se vydá na kontroly novorozenců. Její zásah v rodině Nových zachrání zdraví miminka. Eduard se však na Bělu zlobí, že se nešetří a hlavně že ho neposlouchá. Pochopí však, že Běla práci k životu potřebuje a nakonec ji on sám v ordinaci vřele uvítá

Exkluzivně: Na stavbě stříkala krev!

9. prosince 2009 v 14:41 Zajímavosti ze zákulisí

Ordinace v růžové zahradě 2 - Jindřich Valšík zachraňuje Cihlářovou

Tentokrát jsme se vydali na natáčení exteriérů nedaleko Prahy, kde na stavbě Jindřicha Valšíka nešťastnou náhodou upadla starší paní na rezavý drát a z ruky jí stříkala krev!

V tu chvíli se jí už ale naštěstí chopil Jindřich Valšík, společně se svým zaměstnancem paní Cihlářové poskytli první pomoc a zachránili ji. Z bručouna Jindřicha se tak stal v tu chvíli hrdina. "Seriál teď dostane takový netradiční rozměr. Bude to hodně akční natáčení, dostaneme se s kamerou i do míst, která diváci znají již z běžného života," láká k obrazovkám představitel záchranáře Radima Nováka, Petr Vágner.

Herec Vlastimil Zavřel - jako Jindřich Valšík


Tereza Kostková představí dnes večer dceru Míšu

8. prosince 2009 v 11:01 Zajímavosti ze zákulisí

Tereza Kostková se svou seriálovou dcerou Míšou

Další z tajemství doktorky Moniky Mandlové, kterou hraje Tereza Kostková, bude dnešním dílem Ordinace, prozrazeno. Poté, co v minulém díle vyšlo najevo, že má mlékařka manžela ve vězení, objeví se v Kamenici její matka a dcera Míša.