Únor 2010

Zpověď Petra Vágnera

27. února 2010 v 13:25 Radim Novák

Zpověď Petra Vágnera ..... mluví zde o svém soukroumí, ale také hlavně o svém působení v rádiu Ferkvence 1.

Petr Rychlý: "Stydíme se za emoce"

27. února 2010 v 12:52 MUDr. Čestmír Mázl

Přitažlivý Čestmír Mázl i potřeštěný moderátor, to jsou jen dvě z mnoha tváří chameleona Petra Rychlého

170. díl - Volám SOS

24. února 2010 v 14:53 Díly

Herečky Zlata Adamovská a Veronika Gajerová

Běla přijímá dítě s alergií na psa. Starší bráška se pejska nechce vzdát, uteče a uvízne v opuštěné štole.

Zachrání ho Lukáš. Jenže pak se do štoly znovu vrátí pro psa, který tam zůstal, a zasype ho zemina. Vytáhnou ho nezraněného, ale v těžkém šoku. Lukáš má pocit, že jako záchranář neobstál - měl strach. Robert poruší zákaz operování, namluví Adamovi, že mu Eduard operaci přenechal. Eduard Roberta odmítne před primářem Fryntou krýt. Robert si na pomoc přivolá Sylvu. Za ní přijede Matyáš a přistihne milence inflagranti. Robert vyhrožuje primáři, že zničí manželství jeho syna, pokud mu nepůjde z cesty. Zamilovaná Sylva zatím pálí mosty. Dalibor se ale odmítne dát vydírat a prohlédne konečně i Eduard. Kristýna vrací Martě peníze na byt, ta ji navádí, aby Petra k přijetí peněz přitlačila všemi prostředky. Kristýna se však postaví na stranu manžela. Šerý očekává příjezd Oskara a Martinky. Jenže Oskar přijede sám a zničenější, než odjížděl. Ani u Martinky nedokázal nemyslet na Moniku. Monika je svědkem Šerého srdeční slabosti. Obává se, že pokud se mládež nedokáže dohodnout na "službách u Gustava", Šerý u nich nebude moci zůstat.

169. díl - Nechci o ni přijít

24. února 2010 v 14:51 Díly

Představitel Roberta Šambery, herec Petr Konáš

Sylva není schopna se od Roberta odpoutat, a ten si toho je vědom. Využije toho při případu v nemocnici: Přemluví totiž Oskara, aby šli spolu na sál, i když jde o případ pro zkušeného chirurga.

Chybují, pacientka musí znovu na operaci a primář Frynta se hodně zlobí. Zakáže Robertovi přístup na sál. Jenže k jeho překvapení nesrazí mladý doktor paty a místo toho ho varuje - je schopen mu úplně převrátit život. má totiž v moci Sylvu. Ta sice utíká za Matyášem, ale po Robertovi dál touží. Nadaný lékař ale intrikuje i jinde. Zneužije totiž dusna mezi Pusenským a Fryntou k vlastním cílům. Díky tomu si oba uvědomí, že napětí mezi nimi musí skončit. Pusenský je iniciativnější - vzdává se místa zástupce. Kristýna má v rukou Martiny peníze. Neodolá a vydá se sama do kasina. Přinutí Zdenu, aby ji kryla před Petrem. Jenže to vyjde najevo a Zdena tím zklame jak Petra, tak Vladimíra. Kristýna se přizná, že všechny peníze prohrála. Petr je bez sebe - odteď bude jen a pouze po jeho! Oskar se vyhýbá Monice. Je ale svědkem, jak s ní flirtuje pacient, celebrita z televize, a tak to nevydrží a vyhledá ji. Vyzná jí lásku, ona přizná stejné city. Oskar se však rozhodne odjet za Martinkou - musí se přesvědčit, že svou ženu stále miluje.

Bára Munzarová: Práce a rodina jsou pro mě dvě roviny

24. února 2010 v 14:47 MUDr. Pavla Barnová

Ordinace v růžové zahradě 2 - Návrat Pavly Barnové z Německa

Zajisté vám teď po nějakou dobu nemohla v seriálu uniknout nepřítomnost Barbory Munzarové, která hraje oblíbenou kamenickou lékařku. Pauzu však neměl na svědomí hereččin odchod, jak se v bulváru často spekulovalo, ale pouze fakt, že její postava odcestovala za prací a láskou do Německa!

Tajnosti Petra Štěpánka: Moje zbraň je úsměv!

24. února 2010 v 14:23 Doc. MUDr. Eduard Valšík
Ordinace v růžové zahradě 2 - Tajnosti Petra Štěpánka
Přinášíme vám další z otevřených zpovědí herců seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Tentokrát jsme se zaměřili na Petra Štěpánka, který působí stejně optimisticky a sympaticky jako jeho postava MUDr. Eduard Valšík. A co nám na sebe herec s velkým H prozradil?

Jakubova milenka, herečka Petra Arnautova on-line: Eva je obyčejný člověk!

24. února 2010 v 14:11

Ordinace v růžové zahradě 2 - Petra Arnautova na chatu


Představitelka Jakubovy milenky, herečka Petra Arnautova, byla dnes odpoledne on-line. Seriálové Evy Vernerové jste se ptali třeba na to, jestli bude v kontroverzním vztahu se svým žákem pokračovat nebo jestli by se podobně zachovala i ve skutečnosti.

Zajímá vás, jak se herečce její postava starší a ne zrovna oblíbené milenky hraje? Byla by ochotná vše obětovat a dále se scházet se svým žákem i v reálném životě? Herečka také prozradila třeba to, na co má momentálně chutě...


Jakubova milenka Petra Arnautová bude už v úterý od 15. hodiny on-line!

22. února 2010 v 13:59
Ordinace v růžové zahradě 2 - rozhovor s Petrou Arnautovou

Představitelka Jakubovi milenky, herečka Petra Arnautova bude už v úterý od 15. hodiny
on-line. Ptejte se seriálové Evy Vernerové na to, co vás nejvíce zajímá už teď!

Ordinace v anketě ANNO 2009!

22. února 2010 v 13:52 Bonusy

ANNO 2009: Reportáž ze zákulisí

Ordinace v sobotu večer zažívala dvojnásobnou radost. Díky vašim hlasům se umístila v prestižní divácké anketě televize Nova ANNO 2009. Se stříbrnou soškou se pyšnila za umístění v kategorii Pořad roku a také v kategorii Žena roku, v níž cenu získala Zlata Adamovská! Vážení diváci, moc vám děkujeme!

JARO V ORDINACI: Plné nadějí, vášní, zrady a emocí

18. února 2010 v 8:27 Zajímavosti ze zákulisí

Jaro 2010 v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2

Taky jste zvědaví, co si pro vás připravili tvůrci seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 v další sezóně? Na jaké zvraty a důležité okamžiky se můžete těšit už na jaře? Máme pro vás takovou malou ochutnávku!

Markéta Plánková on-line: Líbáme se na přání režiséra

18. února 2010 v 8:23 MUDr. Magda Tárová

Herečka Markéta Plánková

Představitelka krásné, milé, ale také přísné doktorky Magdy Tárové z plastiky, herečka Markéta Plánková, byla dnes na Nova.cz od 10 hodin on-line. Co o sobě prozradila? Byla by stejně jako její postava ochotna kvůli dítěti obětovat vše? Máme pro vás celý záznam chatu!
Zajímá vás, jak se herečce její postava lékařky na plastice vůbec hraje? Byla by ochotna podstoupit nějakou z plastických operací, nebo z nich má panickou hrůzu? Tak na všechny vaše dotazy najdete odpovědi v našem chatu!


168. díl - Mně lhát nemusíš

18. února 2010 v 8:20 Díly

Herečka Veronika Nová

Robert svádí Sylvu, ta se po opakovaných varováních snaží to ukončit a odjet s Matyášem do Prahy. Robert však využije toho, že operoval malé dítě, a k svodům přidá i image starostlivého hvězdného doktora.

Sylva se mu v nemocnici nabídne, ale Robert je hráč - milování zatím odmítne. Sylva kvůli němu zůstává v Kamenici. Vladimír a Zdena se chystají na operaci Honzíka Škopka, který se bojí doktorů, proto ho uspí u Vladimíra doma. Velkou konspiraci zkazí Honzíkův otec kvůli sporům s exmanželkou. Dítě ztrácí k Vladimírovi, Zdeně i matce důvěru a akce je odvolána. Když dojde k uskřinutí kýly a rázem jde o život, musejí vypomoci Dalibor a Sylva. Kristýna tlačí Petra, aby kvůli dítěti pořídil větší byt. Ten se proto pokusí získat hypotéku, ale v bance neuspěje. Kristýna to neprozřetelně svěří Robertovi, který má tak proti Petrovi další zbraň. U Hanáků jsou pak opět hádky. Eva dostala výpověď a Jakub musí za ní. Magda je přinucena je před Čestmírem krýt. Mrzí ji to a s Čestmírem si vážně promluví - ne vztah s Evou, ale jeho zákazy nutí Jakuba lhát. Ten jde do sebe a nabízí synovi to nejcennější - důvěru.

Markéta Plánková už v úterý od 10:00 on-line!

15. února 2010 v 21:15 MUDr. Magda Tárová

Herečka Markéta Plánková

Představitelka krásné, milé, ale také přísné doktorky Magdy Tárové z plastiky, herečka Markéta Plánková bude už toto úterý na Nova.cz od 10. hodin on-line. Co o sobě herečka prozradí? Byla by stejně jako její postava ochotna kvůli dítěti objetovat vše? Vaše dotazy můžete posílat už nyní!

Zajímá vás, jak se herečce její postava lékařky na plastice vůbec hraje? Byla by ochotna podstoupit nějakou z plastických operací nebo z nich má panickou hrůzu? Na to vše se můžete herečky ptát už nyní prostřednictvím našeho formuláře ZDE!

PROZRAZENO: Jan Čenský jako nový primář!

15. února 2010 v 21:13 Bonusy

Ordinace v růžové zahradě 2 - Valentýnský večírek

Herci a tvůrci jednoho z nejsledovanějších seriálů současnosti se sešli na valentýnské oslavě, aby si společně připili nejen na svátek všech zamilovaných, ale také na otevření nové trauma ambulance. Dalším velkým důvodem k oslavám pak byl medicínský úspěch doktora Oskara Všetečky, který konečně zdárně složil svou atestaci.

167. díl - Noc pravdy

12. února 2010 v 21:39 Díly

Ordinace 166. díl - herci Milan Bahul a Jan Šťastný

Zdena a Dalibor spolu operují a pak se dozvídají, že mohli být od pacienta nakaženi nebezpečným virem. Musejí na čtyřiadvacet hodin do karantény. Mají možnost bilancovat svůj vztah, Zdena však zůstává věrná Vladimírovi.

Infekce se nakonec nepotvrdí. Pusenský je požádán, aby vyšetřil Honzíka Škopka, který má panickou hrůzu z doktorů. Vladimír sice získá chlapcovu důvěru, ale nešťastná náhoda všechno zkazí. Zdena vidí, jak to Vladimír umí s dětmi a otevře náznakově otázku jejich společného potomka. Oskar s Monikou se starají o Šerého, zorganizují promítání jeho absolventského filmu a společenskou večeři. Při tom se projeví počínající láska Oskara a Moniky, jejíž dceři Oskar nahrazuje tátu. Čestmír chce, aby byl Jakub propuštěn z nemocnice, ale on uteče za Evou. Čestmír projeví pro Evu velkou míru pochopení, ale Jakubovi jeho vztah s ní stále zakazuje. Sylva si prodlužuje pobyt v Kamenici, čehož využije Robert. Stráví u ní noc, sice nevinnou, ale v závěru jí lásku stejně vyzná.

Víme, jaké fotky položily Jakuba!

12. února 2010 v 21:35 Jakub Mázl

Jakub Mázl s milenkou Evou Vernerovou

Ve čtvrtečním díle s názvem Derniéra nečekaně zkolaboval Jakub Mázl, poté co se dozvěděl, že byl nejen přistižen při milování Evou, ale dokonce také natočen jejím manželem.

Jakub Mázl: Kolaps kvůli erotickému videu!

12. února 2010 v 21:27 Jakub Mázl

Ordinace v růžové zahradě 2 - Jakub Mázl se zhroutil

Jakub najde na internetu zveřejněné video, na kterém se miluje s Evou. Zhroutí se a upadne do posttraumatického stavu. Čestmír šílí. Eva se snaží k Jakubovi dostat, ale Čestmír to rezolutně zakazuje. Tak to je jen část příběhu mladé dvojice, pro kterou nemá okolí pochopení....

Petr Konáš on-line: V životě mi to tak jako "mistru" Šamberovi nevychází...

12. února 2010 v 21:07 MUDr. Robert Šmabera

Ordinace v růžové zhradě 2 - Petr Konáš na chatu

Představitel mladého a sympatického doktora Roberta Šambery, herec Petr Konáš byl tento čtvrtek on-line. Co o sobě a Robertovi herec prozradil? Má zálibu také v ženské kráse stejně jako jeho postava?

Ordinace slavila, a to hned z několika důvodů!

11. února 2010 v 8:31 Bonusy

Valentýnský večírek Ordinace - herci si společně během večera také připili

Početná skupina herců a tvůrců nejsledovanějšího seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě 2 se sešli na Valentýnské oslavě, aby si společně připili nejen na svátek všech zamilovaných a otevření nové trauma ambulance v Kamenici, ale především na medicínský úspěch svého kolegy doktora Oskara Všetečky, který konečně úspěšně složil svou atestaci.

Chatujte se záletným Šamberou - hercem Petrem Konášem!

10. února 2010 v 12:32 MUDr. Robert Šmabera

Představitel Roberta Šambery, herec Petr Konáš

Představitel mladého a sympatického doktora Roberta Šambery, herec Petr Konáš bude už tento čtvrtek on-line. Své dotazy můžete herci posílat už nyní prostřednictvím našeho formuláře!

Zajímá vás, proč Robert nevydrží po boku jedné ženy, která herečka ho okouzlila nebo jak se k herectví vůbec dostal? Na to vše se Petra Konáše můžete zeptat už nyní prostřednictvím našeho formuláře ZDE!