Duben 2010

182. díl - Jakou vášní hoří hráči

8. dubna 2010 v 19:42 Díly

Ordinace 179. díl - Za Terezou Benešovou přišel manžel

Robert chce po Tereze peníze, protože dnes je turnaj v pokeru. Tereza mu je ale dát nemůže a také Monika mu odmítne půjčit, když se dozví, že jde o hazard.

Robert peníze získá od pacientky a vášnivé hráčky Vykusové a rozbije bank. Dokonce se mu podaří usmířit si Terezu. Vykusová ale vysloví, co Robert tuší - že už se propadl příliš hluboko. Mezitím si Robert všimne krásné Báry a začne s ní flirtovat. Báře se Robert líbí, i když Anička ji před ním varuje. Vladimír se z infarktu vzpamatoval, je ale nezodpovědný pacient: víc než o sebe se stará o druhé. Požádá Eduarda, aby Pavlíka Šídla operoval hned a bez něho. Operace se podaří. Zdena řeší žalobu Vorlíčkových ve věci smrti paní Novákové. Kvůli hejtmanu Kárskému se jí nepodaří dosáhnout smíru. Ten jí navíc vyhrožuje, že už má za ni náhradníka - primáře interny. Zdena se proto rozhodne, že mateřskou dovolenou odloží. Pokusí se skloubit práci a péči o dítě. Vrací se ale Pavla. Vztah s Tomášem je v krizi a v Německu si nemohla zvyknout. Primář Frynta ji přijímá na oddělení a Vladimír jí nabízí, aby do prázdnin bydlela s Markem u něj. Špatně to nese Zdena, která doufala, že se k Vladimírovi nastěhuje s Tadeášem. Cítí, že Pavla je pro ni konkurencí. Oskar se děsí náročné operace Pavlíka, u které má asistovat. Navíc ho trápí, že se mu neozývá Martina. Náladu mu zvedne Monika, ale obnovení jejich poměru se brání. Gábina ponoukne Petra, aby navštívil Tadeáška. Je z toho však jen velká hádka s Martou. Petr se do pití propadá čím dál hlouběji.

Bára Munzarová už zítra od 11:30 on-line!

8. dubna 2010 v 19:40 MUDr. Pavla Barnová

Představitelka Pavly Barnové, herečka Bára Munzarová

Představitelka Pavly Barnové, která se vrátila po nějaké době z německé kliniky zpět do Kamenice, herečka Barbora Munzarová, bude už zítra od 11:30 na chatu. Ptát se jí můžete už nyní!

181. díl - Jakou mám šanci?

3. dubna 2010 v 17:22 Díly

Ordinace 178. díl - Zdena Tichá s Martou Tichou

Zdena a Vladimír si z nemocnice odvážejí Tadeáška. Těší se na nového člena domácnosti, vše se ale komplikuje.

Na ambulanci totiž mezitím dorazila pacientka Nováková, která proti Zdeně úspěšně před časem zaútočila. Má bolestí na prsou, od doktora Hanáka se však nenechá vyšetřit. Jde si stěžovat Zdeně do ředitelny a tam zkolabuje. Ani rychlá operace Petra, Zdeny a Vladimíra jí život nezachrání. Umírá na asymptomatické aneurysma. Její dcera obviní z její smrti doktory: starý spor získává novou intenzitu. Vladimírovo srdce přestává množství stresu zvládat… Robertovi vyhrožuje Rudovský - je spolumajitelem kasina a chce zpět peníze. Robert má jedinou naději: výhru na pokerovém turnaji, kde startovné je dvacet tisíc. Peníze chce získat od Terezy na základě výhružky, že jejich poměr prozradí Radku Benešovi. Tereza odmítne a odjíždí. Bára doporučí pacientce, které kamenické oddělení plastiky nemůže pomoci, kliniku v Ostravě. Monika její tah ocení, Magda po počátečním hněvu také. Ale Báru trápí, že se jí ozval otec, který vyžaduje její péči a citově ji vydírá. Petr se upíjí z žalu po Kristýně a Tadeášovi. Gábina mu chce pomoct, on ji ale odmítne. Monika si zaflirtuje s Čestmírem. Magda žárlí, ale hlavně ji trápí, že dosud neotěhotněla.

180. díl - Dárek k narozeninám

3. dubna 2010 v 17:21 Díly
Ordinace 177. díl - Lukáš Beneš si potřebuje promluvit s Gábinou

Petra rozzlobí zpráva, že Lukáš nahlásil Kristýnu policii jako pohřešovanou. Ztrácí naději a rozhodne se nabídnout Tadeáše Vladimírovi a Zdeně do pěstounské péče.

Lukáše pak přitlačí, aby vypadl z Kamenice a nechal Tadeáše na pokoji. Lukáš se tedy rozchází s Gábinou a oznamuje, že odjíždí z města. Vladimír se Zdenou najdou Matěje v bezvědomí - zfetoval se prášky, protože ho bolela zraněná ruka. Při domácí oslavě svých narozenin dostane Vladimír kuriózní dárek - prasátko. Adopci Tadeáše Zdeně rozmlouvá, nakonec ale souhlasí a nabízí jí, aby se k němu nastěhovala. Mezitím v nemocnici s Eduardem usilují o operaci Pavlíka. Pan Šídlo ale primáři naznačí, že dal někomu úplatek, a Dalibor obviní Vladimíra s Eduardem. Tomu však dojde, že v tom má prsty Robert. Eduard Roberta zatratí, ale Tereza jej obhájí a přesvědčí otce o jeho nevině. Nakonec s Robertem stráví noc. Oskar se nedokáže rozejít s Monikou, trucuje a rozetnout to musí Monika. Zůstávají přátelé; malou náplastí pro Oskara je Eduardova nabídka asistence při operaci Pavlíka Šídla.

Zdravotnický tým kamenické nemocnice posiluje

3. dubna 2010 v 17:14 Bára Barešová

Nová postava sestřičky Báry Barešové v podání Nikol Kouklové

Již ve čtvrtek 1. dubna 2010 přivítá nejoblíbenější seriál TV Nova Ordinace v růžové zahradě 2 novou postavu. Zdravotnický tým kamenické nemocnice rozšíří sestřička Bára Barešová v podání mladé herečky Nikol Kouklové.

Veronika Jeníková on-line: Už 30 let držím dietu!

3. dubna 2010 v 17:11
Veronika Jeníková byla na chatu

Sympatická herečka, která ztvárňuje svéráznou, ale zároveň velmi milou sestru Vendulku, Veronika Jeníková, chatovala dnes odpoledne na Nova.cz! Co vás nejvíce na herečce zajímalo a na co jste se jí v chatu ptali?